top of page

ZPHC PHARMA BOLDENON UNDECYLENATE 250MG 10ML (EQUİPOİSE, BOLDENON)

  • ZPHC Pharma ürünlerini http://zphc.hk adresinden, ürün üzerinde yer alan seri numarası ile orjinalliğini doğrulayabilirsiniz.
  • ZPHC Pharma ürünlerinin kutusu hologramlıdır, zphc pharma flakonları, kapakları tamamen kendine özel zphc logolu üretimdir benzeri yoktur.
  • ZPHC Pharma, United States Pharmacopeia(U.S.P) standartları kalitesinde üretim yapmaktadır. (FDA Benzeri)

Boldenon kaliteli kas kütlesi kazandıran ve iştah açan bir ilaçtır. Hem bulk hemde diyet dönemlerinde kullanılabilir fakat boldenonun kullanım süresi çok önemlidir. 4. haftadan itibaren etkiler görülmeye başlanır, somut bir sonuç alabilmek için en az 6 hafta kullanmak gerekir. 12 haftadan sonraki kullanımlarda boldenon ile devasa kaslara sahip olabilirsiniz.

Boldenon Kullanımı ve Dozaj;

Boldenon diğer adıyla equipoise vücut geliştirmeciler ve atlet'ler tarafından dayanıklılığı artırmak, kas kütlesini artırmak ve kırmızı kan hücrelerini artırmak için kullanılır. Boldenon ile ilgili bilmeniz gereken tek şey yavaş ama kaliteli kas kütlesi kazandırmasıdır.

Son yıllarda powerlifter'lar ve vücut geliştirmeciler deca durabolin yerine en ideal steroid olarak boldenonu tercih etmeye başlamışlardır. Bunun nedeni boldenon ile çok daha az yan etki ile çok daha kaliteli kas ve güç kazanımıdır. Ayrıca boldenon vücutda kan akışını kolaylaştırıp kaslara daha fazla kan gitmesini sağlar, kısaca kırmızı kan hücrelerini artırır.

Erkekler için; 400-600mg haftalık dozaj yeterlidir.

Bayanlar için; 50-100mg haftalık dozaj yeterlidir.

Zphc Pharma Boldenon Undecylenate 250mg 10ml

750,00₺Fiyat
    bottom of page