top of page

Steroid Enjeksiyonu Nasıl Yapılır?

Öncelikle enjeksiyon öncesi hazırlıkları öğrenmemiz gerekiyor, 7 adımda doğru enjeksiyonun nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım, kulağa yapılacak çok iş varmış gibi geliyor ama aslında sadece 2-3 dakikalık işlemden ibaret.Bu adımlar sayesinde enjeksiyon sonrası ağrı, enfeksiyon gibi istenmeyen durumlardan kurtulacaksınız.

1. ADIM; İğne Seçimi

2.ADIM; Hava çekme ve Basma

3.ADIM; Enjektöre Çekme

4.ADIM; Hava Kabarcıklarını Alma

5.ADIM; Sterilizasyon

6.ADIM; İğneyi Saplama Ve Doğru Yerde Olduğundan Emin Olmak

Dezenfekte edilen bölgeye iğne saplanır, enjekte etmeden önce enjektörün pompası geri çekilir ve enjektörün içine kan dolup dolmadığı kontrol edilir.

Eğer enjektöre kan doluyorsa yanlış yerdesiniz, iğneyi başka yere saplayıp aynı işlemi tekrarlayın. Enjektöre sadece hava kabarcıkları geliyorsa doğru yerdesiniz.

7.ADIM

6. adıma kadar doğru geldiniz ve enjektöre kanda gelmiyorsa steroid solüsyonunu yavaş yavaş enjekte edebilirsiniz.

324 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Anabolik Steroid Satın Al

Her erkeğin hayalini süsleyen o fit vücuda kavuşmak için elbette düzenli vücut geliştirme gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Ancak vücudun her noktasının istenilen kas yapısına ulaşması bu şekilde

Güvenilir Steroid Sipariş Sitesi

Güvenilir steroidbul.com sitesi dediğinizde, internette birçok site karşınıza çıkmakta ve hepsi güvenilir ve orjinal olduğunu iddaa etmektedir, malesef ki işin iç yüzü bu şekilde değildir. Ülkemizin

Comments


bottom of page