top of page

Steroid Kürü Nedir ? Steroid Kürü Nasıl Yapılır ?

-Steroid kürü nedir? Steroid kürü basit olarak açıklamak gerekirse, kişinin hedeflerine uygun şekilde seçilmiş iki veya daha fazla anabolik steroidlerden oluşturulmuş bir kombinasyonun belirli bir süre ve düzen ile kullanılmasına steroid kürü denir.

-Enjeksiyon Kür mü, Tablet Kür mü? İğne yaptırabiliyorsanız veya kendinize yapabiliyorsanız her zaman iğneli kürleri tercih etmenizi tavsiye ederim. İğne yapamıyorsanız mecburen Tablet steroid kürlerinden tercih etmek durumundasınız.

-Steroid kürü için ayırabileceğiniz bütçe nedir? Malum ülkemiz ekonomik durumu ortada arkadaşlar, bir kürü başından sonuna maliyet olarak karşılayabilceğimiz miktarda kür dizayn etmeliyiz. Sırf daha uygun diye kalitesiz markalardan profesyonel detaylı bir kür dizmek yerine, kaliteli markalardan daha düşük seviye bir kür kullanmak daha iyidir her zaman.

-Hedefiniz nedir? Saymaya kalksak düzinelerce anabolik steroid çeşidi mevcuttur piyasada, her bir hammade benzersiz ve birbirinden farklıdır. Örneğin, bazı anabolik steroidler kas kütlesi almanızı sağlarken, bazıları yağ yakmanızı sağlar, bazıları dayanıklılık ve güç, bazıları toparlanma sürecini hızlandırır, bazıları ise bütün bu özellikleri birarada barındırabilir. Sonuç olarak anabolik steroid kürü yapmayı neden istiyorsunuz, hedefiniz nedir asıl soru bu.

  • Yağ yakım-Definasyon steroid kürleri;

Yağ yakım kürlerinde genellikle tablet steroidler ve kısa esterli anabolik steroidler yer alır, başlangıç seviyesindeki bir sporcu için genellikle sadece tablet kürü tavsiye edilebilir, daha tecrübeli sporcular için ise çeşitli tablet ve enjekte kombinasyonları yapılabilir. Ayrıca yağ yakım kürlerine peptidler, sarmslar ve büyüme hormonlarıda dahil edilebilir. (Yağ yakım için kullanılan steroidler; Testosteron Propionat, Masteron, Winstrol, Trenbolon acetat, Parabolon, Oxandrolon halotestin, clenbuterol, tenuate, Primobolan)

  • Hacim Kürleri;

Tablet hacim kürleri mevcuttur ancak hacim kürlerinde tablet kür olarak fazla seçenek yoktur. Hacim kürlerinde uzun esterli, depot, enanthate türevi enjekte ürünler kullanılmakta genellikle. (Hacim için kullanılan steroidler; Testosteron enanthate, Sustanon, Trenbolon Enanthate, Boldenon, Deca, Primobolan Parabolon, Masteron, Danabol, Anapolon, strombafort)

  • Saf Kas Kazanım Kürleri;

Bu kürler genellikle orta ve profesyonel seviye steroid kullanıcıları tarafından yapılmakta, Hem yağ yakıcı hem hacim steroidleri bir arada kombine kullanılabilir bu kürlerde, kullanıcısına saf temiz yağsız susuz kas kazandırmaya yöneliktir. (Saf kas kazanım kürleri için hemen hemen her steroid kombine edilebilir.

Steroid kürü yapmak istiyorsanız hazır kürlerimize göz atıp tavsiye alarak kür yapabilirsiniz;

Sıfırdan amacınıza uygun bir kür oluşturmak için iletişi kurabilirsiniz;


-PCT Nedir?

PCT, post cycle treatment, yani türkçesiyle kür sonu tedavisidir, bazı kürlerden sonra vücudumuzun normal seyrine dönmesini hızlandırmak için kullanılan kürlerdir. Pct kürlerini her steroid kürümüzden sonra yapmak zorunda değiliz, bazı kürlerde yapılıyor sadece. Pct hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayın:

Son Yazılar

Hepsini Gör

Anabolik Steroid Satın Al

Her erkeğin hayalini süsleyen o fit vücuda kavuşmak için elbette düzenli vücut geliştirme gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Ancak vücudun her noktasının istenilen kas yapısına ulaşması bu şekilde

Güvenilir Steroid Sipariş Sitesi

Güvenilir steroidbul.com sitesi dediğinizde, internette birçok site karşınıza çıkmakta ve hepsi güvenilir ve orjinal olduğunu iddaa etmektedir, malesef ki işin iç yüzü bu şekilde değildir. Ülkemizin

Comments


bottom of page