top of page

SWİSS PHARMA TESTABOL 100MG 10 AMPUL

(TESTOSTERONE PROPİONATE)

Swiss pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan seri kod ile https://www.swisspharma.company/checkcode/ adresinden sorgulayabilirsiniz.

Testosteron propionat en kısa esterli testosteron çeşididir.Definasyon kürlerinin vazgeçilmezidir.Kısa esterli olduğu için gün aşırı enjekte edilmesini tavsiye ederim.Etkisini ilk enjeksiyondan sonra göstermeye başlar.Definasyon ve yağsız temiz büyümek için kürlerinizde testosteron olarak propionatı tercih edebilirsiniz.Testosteron enanthate a oranla hiç su tutmaz.Protein sentezini arttırır,güç ve dayanıklılık sağlar.Su tutmadan temiz büyüyeyim istiyorsanız eğer aradığınız ürünü incelemektesiniz.

Testosteron Propionate kas gelişiminde çok önemli bir hormondur. Kemik yoğunluğunu arttırır vücut üzerinde kitle yapı gösterir. Yüksek androjenik etkisi vardır çok hızlı kas gelişimi, güç artışı ve cinsel istek elde edebilirsiniz.

Testosteron Enanthate den daha hızlı etkisi vardır ve Enanthate ye göre daha az su tutar. Kısa esterli oldugundan vücut tan çok kısa sürede silinir.

Eğer kısa bir süre içinde hızlı kas yapan steroid arıyorsanız tercihiniz Testosteron Propionat olmalıdır.

KULLANIM :Kısa esterli olduğu için haftada 2-3 kez enjekte edilmelidir.Haftalık 300-500mg önerilir.

ÖRNEK KÜR :Define ve temiz bir şekilde büyümek isteyenler için boldenon ile kombine edilir.Definasyon için trenbolon masteron winstrol ile iyi kombine olur.Tablet steroidler ile birliktede kullanılabilir.

Swiss Pharma Testosteron Propiante 100 Mg 10 Ampul

550,00₺Fiyat
  •  Sipariş vermek istediğiniz ürünleri daha hızlı sipariş vermek ve bilgi almak için Whatsapp Destek Hattından bilgi alabilirsiniz.

bottom of page