top of page

Pregnyl steroid değildir. Hamile kadinlarin idrarindan elde edilen, naturel bir insan döl eşidir. Erkeklerin testislerinin daha fazla testosteron üretmesini sağlar.

Sporcuların aşırı testosteron kullanımı vücudunun kendi normal üretimini durdurur. Pregnyl ise, bu üretimin tekrar başlamasına yardımcı olarak, vücudun erkeklik hormonu seviyesini yükselterek testisleri çalıştırır. Çok çabuk etki ederek, Testosteron seviyesini vücudun orjinal dengesine getirir. Bu yüzden testislerin çalışmasını durdurmaması ve erkeklik kaybı olmamasi için, uzun süreli ve yüksek dozlardaki steroid kullanımlarında gereklidir.

Vücuda dışarıdan fazla olarak verilen steroidler sebebiyle, hormonlari idare eden hipofiz, vücuttaki erkeklik hormonu artışını dengelemek için, testislerdeki normal üretimin durdurulması sinyallerini verir. Pregnyl ise, vücuttaki testosteron seviyesini çabucak yükseltir. Hem dışardan hemde kendi hormon seviyenizin yüksekliği kürünüzün etkisini artırır.

Pregnyl erkeklerde androjen seviyesini %400 arttırır. Bu çok büyük bir seviyedir. Bir açıdan erkeklik organını koruduğu gibi, steroidlerin etki sahasınıda artırır. Bununla beraber östrojen seviyesi de doğal olarak yükselir.

Pregnyl 1000 İU - PREGNYL 1000 İU 5 FLAKON

1.000,00₺ Normal Fiyat
800,00₺İndirimli Fiyat
    bottom of page