top of page

Andarine (s4 sarm) incelemesi: en etkili sarm

S4 veya diğer kod adı ile Gtx-007 olarak da bilinen Andarine'nin nihai kılavuzu ve incelemesidir. Özellikle Cardarine ile birlikte popülerliği artan bir SARM . Andarine hakkında sorularınız varsa, bu kılavuzu çok faydalı bulacaksınız:

 • Andarine nedir ve nasıl çalışır ?

 • Yüksek kaliteli, saf Andarine nereden alınır ?

 • Ülkemde S4 yasal mı?

 • S4'ün faydaları ve yan etkileri nelerdir?

Andarine Nedir?

S4 bir SARM - Seçici Androjen Reseptör Modülatörüdür. Ostarine, LGD 4033 veya RAD140 gibi diğer sarm'lara çok benziyor çünkü hepsi temelde aynı şeyi yapıyor. Ancak aralarındaki en büyük farklılıklar, ne kadar güçlü ve ne kadar baskıcı olduklarıdır. Çoğu insan Andarine'i baskınlık ve güç açısından Ostarine ve LGD 4033 arasında bir yere yerleştirir. Tüm bu sarm'ları denedikten sonra, bunun oldukça doğru olduğunu düşüneceksiniz. S4 kesinlikle Ostarine'den çok daha güçlü ve LGD 4033'ten daha zayıf. Andarine ile ilgili ilginç olan, birçok insanın ürünün piyasadaki en etkili SARM olduğuna inanmasıdır. Bunun nedeni, ne kadar yan etkilerinin sıfıra yakın olmasına kıyasla çok güçlü / etkili olmasıdır.

Andarine Nasıl Çalışır?

Andarine ve diğer sarm'lar, steroidlerin çalışma şekline benzer şekilde çalışır. Bununla birlikte, aralarındaki fark steroidlerin tüm androjen reseptörlerine, sarm'ların ise ancak androjen reseptörlerine yalnızca seçici olarak bağlanmasıdır. Andarine seçici olarak yalnızca kas dokusu ve kemiklerdeki androjen reseptörlerine bağlandığı için , kötü yan etkiler olmaksızın steroid benzeri faydalar elde ederiz. Andarine Yasal Mı? Bunu hemen açıklığa kavuşturalım, Andarine'nin Avustralya dışında dünyanın her ülkesinde satın alınması ve kullanılması yasaldır. Satın alırken veya kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız. En azından henüz FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) onaylı olmadığı için "Araştırma Kimyasalları" veya "İnsan tüketimi için değil" etiketleri altında satılmaktadır. Rekabetçi Sporlar içinde Andarine'nin yeri WADA (Dünya Dopingle Mücadele Ajansı), USADA (Birleşik Devletler Dopingle Mücadele Ajansı) ve ASADA (Avustralya Sporları Dopingle Mücadele Kurumu) tarafından yasaklanmış bir madde olarak listelenmiştir. Ülkemizin federasyon yasaklı maddeleri arasında geçmektedir. Andarine, Olimpiyatlar da dahil olmak üzere hemen hemen tüm spor kuruluşları tarafından yasaklandı ve bu nedenle profesyonel sporcular için yasak. Profesyonel sporlarda Andarine yasağının nedeni, kas kütlesi ve gücü söz konusu olduğunda sağladığı bariz haksız avantajlardır.

Andarine Faydaları Nelerdir?

Andarine'nin (S4) birçok büyük faydası vardır ve muhtemelen en çok ilgilendiğiniz şey budur. Andarine avantajları şunlardır:

 • Artan kas kütlesi

 • Yağ kaybı / Yağ yakımı

 • Daha hızlı kuruma (definasyon)

 • Vücudun yenilenme sürecinin hızlandırması

 • Ciddi güç artışı

Andarine Yan Etkileri Nelerdir?

Andarine hakkında oldukça fazla araştırma yapıldı, ancak LGD 4033 veya Ostarine gibi diğer sarm'lar kadar değil yapılan temel araştırmalar Andarine üzerinde. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda, onu kullanan insanlardan elde edilen geri dönüşler hususunda kanıtlarından iki yan etkisi olduğunu gözlemlenmiştir.

 • Test. baskılaması

 • Görme bozukluğu (ancak bazılarının düşündüğü gibi kalıcı görme hasarına neden olmayacağını belirtmek isterim.)

Andarine, diğer tüm SARM'lar gibi, doğal Testosteron üretiminizi baskılar. Bilinmesi gereken önemli bir şey, onu bastırması, kapatmamasıdır. Doğal Testosteron üretiminiz, döngüden (ilacı kestikten sonra) birkaç hafta sonra normale dönecektir. Genel olarak S4, Ostarine'den daha baskılayıcıdır ancak LGD 4033 veya RAD140 gibi diğer sarm'lara göre çok daha azdır. Unutmayın, sarm'lar gerçek ve kaliteli iseler çok baskılayıcı değildir. Çoğu zaman, üretici şirketler olması gerekenden çok daha baskıcı olan ranza sarm'ları satarlar, bu yüzden gerçek, saf, yüksek kaliteli SARM'lar satın almanız çok önemlidir. Baskı nedeniyle bir PCT (Post Cycle Therapy) yapmaya gelince, bilmeniz gereken unsurlardan en önemlisi; Andarine ve neredeyse tüm diğer SARM'lar bir PCT gerektirmez, vücudunuz doğal olarak iyileşir.

Andarine Yarılanma Ömrü Nelerdir?

Geçmişte yapılan çalışmalardan ve elimde bulunan stok bilgilerden Andarine'nin yarılanma ömrünün 8 saat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Vücudumuzdaki ürünün (andarine) seviyelerini optimal seviyede tutmak için en iyi sonuçları almak adına vücudumuza alacağımız dozajları ikiye, hatta ikiye veya üçe bölmemiz gerektiği anlamına gelir. Dozumuzu iki parçaya ayıracak olursak ilkini sabah, ikincisini yatmadan önce almalıyız. Dozumuzu daha da optimal olan üç parça halinde alırsak, ilkini sabah, ikincisini öğle yemeğinde ve sonunu yatmadan önce yapmalıyız.

Andarine Dozajı Nedir?

Önerilen Andarine dozu günde 50 mg'dır. Bu dozaj, çoğu sporcu için en iyi sonuçlara gebe gibi görünüyor ve neredeyse hiç yan etkisi yok diyebiliriz bu oranlarda. Dozunuzu ikiye bölmeyi ve sabah 25 mg, akşam 25 mg almayı unutmayın. Bunun nedeni, Andarine'nin yarılanma ömrünün yaklaşık 8 saat olmasıdır. Ayrıca, kullanım döngünüzü en fazla 8-12 hafta tuttuğunuzdan emin olun. Tüm bunları aklımızda tutarsak, işte iyi ve etkili bir Andarine döngüsüne bir örnek: Bu döngü bir PCT bile gerektirmez. Nedenini açıklayalım.

Andarine PCT Detayları Nelerdir?

Bu kullanım için kesinlikle bir PCT'ye (Post Cycle Therapy) ihtiyacınız olmayacak. Bunun nedeni, Andarine'in gerçekten o kadar baskılayıcı değildir, vücudunuz döngü bittikten birkaç hafta sonra doğal olarak kolayca iyileşecektir. Bir PCT'ye ihtiyacınız olup olmadığını gerçekten anlamanın tek yolu, size Testosteron seviyenizi söyleyecek bir kan testi yaptırmaktır. Andarine ile vakaların% 90'ında insanlar PCT'ye ihtiyaç duymaz. Ne yazık ki, bazı şirketler düşük dozda Andarine kullanıyorlar ayrıca bunlara başka maddeler karıştırarak satıyorlar. Bu ürünler saf olsaydı katkılardan uzak sıfıra yakın baskı söz konusu olacaktır. Bu nedenle, böyle şeylerden kaçınmak için iyi ürünler satın almanız çok önemlidir. Sonuç Olarak! Sonuç olarak, Andarine harika bir SARM'dır. Kas kütlesini artırma, yağ kaybı, güç kazanımı ve iyileşme sürelerini azaltma gibi konularda inanılmaz faydalara sahiptir. Yağ kaybetmek ve aynı zamanda kas kazanmak isteyen herkese sporcuların tamamına tavsiye ederim. Normal dozaj ve döngü (hafta) uzunluğuna bağlı kaldığınız ve satın aldığınız Andarine gerçekten gerçek ve yüksek kaliteli olduğu sürece, hiçbir zaman sorun yaşamayacaksınız.
8 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Gw-501516 / cardarine nedir? kullanımı nasıldır?

GW-501516 yada Cardarine bir sarm çeşididir. Cardarine (GW-501516), fiziksel performansınızı artırmak için piyasadaki en iyi bileşendir. Size sadece inanılmaz bir dayanıklılık artışı sağlamakla kalmaz

Yk-11 / myostatin nedir? kullanımı nasıldır?

SARM YK-11 vücuttaki androjen reseptörüne bağlanır. Bu hareket, kas hücrelerinin ürettiği anabolik faktörlerin seviyesini artırır ve bu da yağsız kas kütlesinin oluşumunu arttırır. YK-11, yağsız kas k

Comments


bottom of page