top of page

Yüksek androjenik ve anabolik etkisi olan kısa esterli bir ilaçtır. Trenbolone acetate, vücut için önemli bir büyüme hormonu olan IGF-1 üretimi yapar. Bu insan vücudunda her bir hücre için çok önemlidir. 19-nor anabolik steroid olan Nandrolone gibi aynı ailedendir. İlk kullanimlarda fazla doz alinmamali ve gelismeler kontrol edilmelidir. Kullanimi gün asiridir. Kuvvette artış yapmayla beraber kilo alımı içinde uygundur. Kadinlar için ise yüksek dereceli androjendir.

Bu steroid, definasyon etkili, sert görünümlü, vücut yağını ortadan kaldıran, aynı zamanda, çok büyük bir kas eklemek için ideal bir anaboliktir. Trenbolon kırmızı kan hücresi ve yüksek düzeyde protein sentezini artırarak, azot retansiyonu düzenler. Ortadan kaldırılması ve glukokortikoid steroidi minimize etme gibi bazı özelliklere sahiptir. Trenbolon enanthate ile acetat farkı acetat daha az su tutar. Trenbolone Kullanımında tuz ve şeker çok tüketmeyin, kalbinizi yorabilir, gereksiz yağ birikimi kan pompalanmasını yavaşlatır ve kalp kan pompalamak için daha fazla çaba sarf eder.

Trenbolon acetat'ın bir diğer belirgin özelliği kür sırasında sürekli yağ yakımı sağlark

Optimum Pharma Trenbolone Acetat

400,00₺Fiyat
  •  Sipariş vermek istediğiniz ürünleri daha hızlı sipariş vermek ve bilgi almak için Whatsapp Destek Hattından bilgi alabilirsiniz.

bottom of page