top of page

Primobolan, piyasadaki en güvenli anabolik steroidlerden biri olarak kabul edilir. Aslında, bu steroid, düşük kilolu çocukları ve prematüre bebekleri zarar görmeden tedavi etmek için başarıyla kullanılmıştır. Ayrıca osteoporoz ve sarkopeni için reçete edilir. Bununla birlikte, Primobolan'ın birincil amacı, kas erimesi hastalıklarını tedavi etmekdir. Ayrıca yetersiz beslenmenin tedavisinde son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır. 

Primobolan vücut geliştirme dünyasında da Arnold' un en favori anabolik steroidnlerinden biri olarak bilinir. Primobolan kadınların yüksek bir başarı oranıyla kullanabileceği birkaç anabolik steroidden biridir. Primobolan ve Anavar gibi steroidler çok düşük virilizasyon dereceleri taşır vebuda kadın kullanımı için mükemmeldir.

Primobolan'ın potansiyelinin en yüksek olduğu kürleri defianasyon ve saf kas kürleridir. Definasyon veya saf kas kürlerinde bilindiği gibi kalori açığı yaratmak gerekiyor, kalori açığı demek aslında bir  miktar yağsız kas kütlesinden de kaybetmek anlamına geliyor doğal şartlarda. Ancak primobolan ile bir kür planladığınızda diyetinizde kalori açığı olsa bile yağsız kas dokusundan kayıp vermeniz çok zor olacaktır.  Kısaca definasyon yada saf kas hedefiniz varsa kürünüzde mutlaka primobolan olmalıdır.  Primo kullananlar genellikle daha sert ve daha define görünürler. 

Optimum Pharma Rimobolan 100 mg 10ml

430,00₺Fiyat
  •  Sipariş vermek istediğiniz ürünleri daha hızlı sipariş vermek ve bilgi almak için Whatsapp Destek Hattından bilgi alabilirsiniz.

bottom of page