top of page

Oxandrolon tablet steroidler arasında en zararsız ve en etkili ilaçtır. Oxandrolone vücutda kreatin fosfat sentezini kamçıladığı için etkili bir kuvvet artışı yaparak sert bir görünüm kazandırır. Oxandrolone yan etkileri yok denecek kadar azdır, Yapılan bilimsel çalışmalar 12 hafta boyunca günlük 20mg oxandrolone kullanımının karaciğer üzerinden en ufak bir değişikliğe sebep olmadığını ortaya çıkarmıştır, vücudun kendi hormon üretimini durdurmaz. Ayrıca tansiyonla ilgili komplikasyonlara da yol açmaz. Sadece günlük dozaj 50mg yı geçtiğinde doğal testoda çok ufak bir baskı oluşturma söz konusudur.

Vücutculara kas kazandırırken aynı zamanda iştah kestiğinden yağ yakımına da yardımcı olacaktır. Diyet döneminde vücuda enerji verir. Şişirme ve diyet dönemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz. Östorojene dönüşmediği için kaslarda su toplamaz ve jinekomastiye sebep olmaz, ilacı bıraktıktan sonra oxandrolone sayesinde edindiğiniz kas kütlenizde motivasyon azaltıcı bir kayıp olmaz.  

Optimum Pharma Oxandralon 10mg 100tablet

600,00₺Fiyat
  •  Sipariş vermek istediğiniz ürünleri daha hızlı sipariş vermek ve bilgi almak için Whatsapp Destek Hattından bilgi alabilirsiniz.

bottom of page