top of page

Halotestin steroid hematocrit ve Hemoglobin seviyelerini artırır, tıpkı vücudumuzda bulunan kendi kırmızı büyüme hücrelerimizin yaptığı gibi. Halotestin ayrıca enythropoietine bağlı olan hücrelerin yaptığı işleri de vücutta ekstradan yapmaktadır, bu da kuşkusuz atletlere daha fazla enerji, ekstra güç sağlamaktadır. Görüldüğü üzere halotestin vücudumuzdaki kırmızı kan hücrelerinin üretiminde derin ve önemli katkılara sahip. Peki biz sporculara bunun katkısı ne? Yukarıda yazılan tüm bilimsel açıklamalar gösteriyor ki halotestin açıkça güç artışı, enerji seviyesinde yükselme ve vücutta tıkır tıkır işleyen bir mekanizmaya sahip. Sporculara getirdiği olumlu bir noktada Rugby gibi,karışık dövüş sanatları gibi branşlarda çok işe yaramasıdır.

 

Halotestin özellikle definasyonda ve kuvvet artırmada etkilidir, büyüme ve kilo kazanma amaçlı olarak Halo kullanan sporcular hayal kırıklığına uğramaktadırlar.

 

(Halotestin) Fluoxymesterone definasyon kürü sonunda, düşük karbonhidrat diyeti ile düzenli olarak kullanıldığında sporcularda daha fazla güç, definasyonlu, sert, çizgili, kas görülür. Yağ yakımını artırır ve yağ depolanmasına izin vermez.

 

 

Iron Pharma Halotestin Fluoxymesterone 10 mg 100 tablet

800,00₺Fiyat
  •  Sipariş vermek istediğiniz ürünleri daha hızlı sipariş vermek ve bilgi almak için Whatsapp Destek Hattından bilgi alabilirsiniz.

bottom of page