top of page

Yağ Yakıcı Steroid Satın Al

Steroid nereden alabilirim diye düşünen vücut geliştiricilerin bilmesi gereken en önemli şey steroid ile ilgili yönetmeliklerin her ülkede farklı olduğudur. Orjinal Steroid Nereden Alabilirim? Birçok ülkede kullanımı yalnızca yasal olarak reçete ile sağlanmaktadır. Steroid kullanımınızı reçeteli olarak yasal bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için doktorunuzun sizde steroidin geçerli olduğu bir tıbbi gerekçe görmesi gerekmektedir. Düşük testestoron (Hipogonadizm) ve Androjen bastırma (Andropoz) gibi hastalıklar, doktor tarafından steroid kullanımının önerisine gerekçe sunmaktadır. Anabolik Steroid Nereden Alabilirim? Doktorunuz tarafından yasal olarak edindiğiniz steroid dozları, kas yapımı için yeterli dozda olmayacağından vücut geliştirme için gerekli yeterliliği göstermeyecektir. Vücudum için gerekli dozda steroid nereden alabilirim ya da hangi yollardan edinebilirim diye düşünüyorsanız firmamız gereken çözümü sizler için sunacaktır.

2 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

İLK STEROİD KÜRÜ

Kişinin steroidler, beslenme ve antrenman konusunda sınırlı bilgisi olsa bile, ilk döngü sırasında 20-30 kilo kas kazanmak deneyimlerimize göre yaygındır. Bu anabolik steroidlerin gücünü gösterir. Anc

Hacim Kazanma

Hacim kazanma, kas kütlesini artırmayı ve vücut ağırlığınızı artırmayı hedefleyen bir süreçtir. İşte hacim kazanma için temel adımlar:

Comments


bottom of page