top of page

Yağ yakıcı Haplar ve Zayıflama Hapları

Yağ Yakıcılar Ne İşe Yarar?

Yağ yakıcı ürünlerin amacı vücudun yağ yakma sürecine yardımcı olmak, dolayısıyla kilo vermek veya zayıflamaktır.


Etkileri

  1. Metabolizma hızlandırma – gün içerisinde daha fazla kalori yakmamızı sağlamak.

  2. İştahı azaltma – daha tok hissedip, istemsiz kalori alımının düşmesi

  3. Yağ asitlerini taşıma – bu sayede enerji için daha etkili kullanılmalarını sağlamak gibi.


Termojenik yağ yakıcı ürünler

metabolizmayı hızlandırma sebebiyle daha fazla kalori yakmamızı sağlayabilirler. Bu sayede yağ yakma gerçekleşir. Bazal metabolizma, yani dinlenme durumunda yakılan kalorinin artmasını sağlarlar.

Termojenik, ısı üretici anlamına gelir. Vücudumuz kalori yakarken ısı üretir. Bu sebeple kalori yakımını arttıran ürünlere termojenik yağ yakıcı ürünler denir.

Metabolizma hızlandırıcı etki, direkt olarak sizin oturduğunuz yerden kilolarca yağ yakacağınız anlamına gelmez. Bu ürünleri sihirli değnek gibi düşünmeyelim. Hayattan bir örnek vermek gerekirse, 200 kalori fark bile çok büyük bir fark olarak değerlendirilebilir. Her gün 200 kalori daha fazla kalori yakarsak, 2 haftada, 2800 kalori açığı eder. Fakat bu farkı her gün küçük bir çikolata ile kapatabiliriz ve yağ yakımı sağlayamayabiliriz. Öncelikle beslenmemizi düzenlememiz şart.

Ancak zamanla termojenik yağ yakıcı, metabolizma hızlandırma ve düzenli antrenman size kuşkusuz katkı sağlar.


Kilo verme, yağ yakımı, hızlı kilo verme, yap yakıcı haplar, zayıflama hapları, sitemizden bu ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz.


118 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

İLK STEROİD KÜRÜ

Kişinin steroidler, beslenme ve antrenman konusunda sınırlı bilgisi olsa bile, ilk döngü sırasında 20-30 kilo kas kazanmak deneyimlerimize göre yaygındır. Bu anabolik steroidlerin gücünü gösterir. Anc

Hacim Kazanma

Hacim kazanma, kas kütlesini artırmayı ve vücut ağırlığınızı artırmayı hedefleyen bir süreçtir. İşte hacim kazanma için temel adımlar:

Commentaires


bottom of page