top of page

Sarm'ların faydaları - insanlar (sprocular) neden sarmları tercih ediyor?

Daha önce ki yazılarımda belirtiğim gibi, sarmların etkilerinden en başa koyacağımız unsurlardan birincisi, vücudunuzun sağlığından ödün vermeden steroid kullanımının eksi yönlerinin aksine tüm hormon prensibini tüm faydalarından yararlanması adına formülize edilmiş ürünler olmasıdır... Sarm'ların vaz geçilmez ürünler haline getiren başlıca bazı unsurlar;

Eylemlerinde çok seçicidirler, bu nedenle diğer dokularınıza zarar verme olasılığı düşüktür.

Herkes gibi sizlerde vücut dokularınıza zarar vermek istemezsiniz değil mi? Çünkü diğer aklı başında sporcular gibi vücut, kas hacminizi artmasından yanasınız sadece. Antrenman performanslarını artırmak isteyen birçok sporcunun sarm'ları kullanmayı tercih etmelerinin ana nedeni, kemik ve kas hücrelerinde tüm sebep, sonuç ilişkisini sporcuya yaşatırlar.

Sarm'lar östrojeninizi dihidrotestosteron haline dönüştürmezler.

Östrojen dönüşümünün vücutta şişkin meme uçlarına ve kadınlarda verimlilik kaybına neden olma gibi olumsuz yan etkileri vardır ve diğer performans arttırıcıların aksine, sarmlar kesinlikle buna neden olmazlar.

Libıdonuz'da bir azalmaya yol açmazlar.

Sarm'lar libidonuzu düşürmez; arttırırlar ve bu nedenle cinsel yaşamınızı geliştirir. Kullanım sonrası da düşüş yaşamazsınız.

Bazı sarm modelleri çeşitli prostat problemlerini ortadan kaldırabilir.

Sarm kullanıcıları herhangi bir prostat problemi ile karşılaşmazlar. Geçmişten gelen bir problem varsa muhtemelen sarm kullanım dönemi bu sorunları geride bırakacaklar prostat anlamında.

Piyasadaki birçok steroid definasyon dönemi kas kaybı konusunda destek olamazken,

Sarm'lar özellikle kesim aşamasında kas kaybı ile savaşırlar.

Kaslarınızın büyümesini artıracaklar.

Her vücut geliştirmeci, vücutlarındaki kasların büyümesi ve gelişmesiyle ilgilenir ve sarm'lar tam da bunu sağlayan en sorunsuz ürünlerdir. Sarm'lar, androjen reseptörlerine seçici olarak bağlanarak çalışır, böylece içerdikleri glikoz ve azot miktarını arttırır. Sonuç olarak, kemikler ve kaslar üzerindeki anabolik etkilerde bir artış olur.

Bununla birlikte, kazanacağınız kas miktarı hangi sarm çeşitlerini kullanıdığınızla yakından ilgilidir.

Dayanıklılığı arttırın.

Yıpranmadan uzun ve yorucu antrenman sürelerine katlanabilecek yeterli dayanıklılığa sahip olmak, her sporcunun ve vücut geliştiricinin istediği şeydir. O zaman sizlere güzel bir haberim var, sarm'ları kullanmaya karar verdiğinizde, (ilgili modellerini) daha uzun süre çalışmanıza daha sert antrenmanlar atmanıza yardımcı olur, bu nedenle kaslarınızın daha fazla gelişmesine izin verir. Bunun nedeni, sarm'ların oksijen alımında bir artışa yol açan kas lifini artırarak çalışması ve böylece uzun süre daha da zorlamak için daha fazla enerji kazanmasıdır.

Vücut yağ azaltma konusunda yardımcıdır.

Eğer ciddi anlamda yağ yakımını hedefliyorsanız, sarm'lar ilgili sarm modelleri yüksek oranda yağ yakımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu ürünler vücudun enerji üretmek amacıyla yağ hücrelerini parçalamalarını sağlar. Bu nedenle, vücut açlık modundaymış gibi çalışır ve bu sayede vücut yağ oranın'da ciddi bir azalma olur.

Kemik yapınızı sağlamlaştırın ve daha dirençli bir iskelet yapısı inşa etmenizi kolaylaştırır.

Kemik yoğunluğundaki bir azalma, kolay deforme olan ve kırılmaya meğilli olan direnci düşük kemik yapısı ile birlikte gelir. Sarm'lar buna periosteal (Periost veya diğer adıyla kemik zarı, kemiğin enlemesine büyümesini sağlayan zar) kemik oluşumunu artırarak kemik mineral yoğunluğunu artırarak karşı koyarlar. Sarm'ların çalışmasının bir başka yolu, trabeküler ve endokortikol kemik dönüşümünü azaltmak, dolayısıyla daha yoğun, sağlam kemik yapısı oluşturmaktır.

Toksin olmadıkları için karaciğerinize zarar vermezler.

Sarm'lar, karaciğerinize zarar verebilecek diğer oral tablet ürünler aksine sağlığınıza katkıda bulunacaktır.

Saçların için güvenli.

Sarm'larda saç dökülmesinden veya kellikten muzdarip olmayacaksınız saçlar yerinde dururken kas yapınız bir kaç adım önde olacak.

Öfke veya saldırganlık gibi androjenik yan etkilere neden olmazlar ve Hipotalamus-Hipofiz Testis Ekseniniz üzerinde ciddi bir etkisi yoktur.

Ağızdan kullanım. (oral yol ile)

Daha fazla enjeksiyon kaynaklanan acılara son. Daha da iyisi, oral dozajlar ile alınır ürünler buda beraberinde bölgesel enfeksiyonları oldukça erteleyen bir durum.

Peptidler gibi sarm'ların da bazı gurupları testler 'de tespit edilememektedir.

Sarm guruplarının bazı modelleri hiç bir lab . deneyi ile tespit edilemez bu durum profesyonel sporcular için kaçırılamayacak bir fırsat.

11 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Gw-501516 / cardarine nedir? kullanımı nasıldır?

GW-501516 yada Cardarine bir sarm çeşididir. Cardarine (GW-501516), fiziksel performansınızı artırmak için piyasadaki en iyi bileşendir. Size sadece inanılmaz bir dayanıklılık artışı sağlamakla kalmaz

Yk-11 / myostatin nedir? kullanımı nasıldır?

SARM YK-11 vücuttaki androjen reseptörüne bağlanır. Bu hareket, kas hücrelerinin ürettiği anabolik faktörlerin seviyesini artırır ve bu da yağsız kas kütlesinin oluşumunu arttırır. YK-11, yağsız kas k

Comentarios


bottom of page