top of page

Kürde beslenme ve ilaç kavramı

Merhaba; hadi ilk konumuz da sektördeki doğru bilinen yanlışlardan başlayalım.

Bu konu daha çok acemi sporcuların okumasını şiddetle tavsiye ettiğim bir konu olacak çünkü bu deneyimi edinmeleri yıllarını alabilir keza bize öğreten olmadığı için 6 aylık yolu 2 yılda gittik bu yüzden geçmişte O yüzden bize söyleyen olmadı biz sizlere söyleyelim de bu hataları yapmadan yolunuzda daha hızlı daha doğru şekilde ilerleyebilin.

BIRAKINCA SARKIYOR!

Arkadaşlar bırakınca sarkmaz! Bırakınca '' pufff diye balon gibi sönersiniz '' bu doğru ama bunun ana temel sebebi amatör sporcular her şeyin ilaçla olacağını sanıyorlar ama büyük yanılgı! İlaçlar sektörün meşhur sözünü kullanayım bende '' SİHİRLİ DEĞNEK DEĞİLLERDİR! '' Sporcu büyük bir heyecanla küre başlar bütün ilaçları alır ve ona söylenenleri yapması istenir veya forumlar dan çeşitli sitelerden okuduklarını uygulamaya başlar büyük bir heyecan ile sonra süreç şu şekilde ilerler;

GİRİŞ :

 1. Sporcu ürün temin eder

 2. Sporcu ürünleri kullanmaya başlar

 3. Sporcu beslenmeye başlar

 4. Sporcu psikolojik olarak kafada mr olympia olmayı kesinleştirmiştir

GELİŞME :

 1. Sporcu kilo almaya başlar

 2. Sporcu yedikçe yer

 3. Sporcunun kaldırdığı ağırlıklar artar

 4. Tinder, instagram gibi alanlarda popülaritesi çoğalır hikaye ve paylaşımlarının %500'ü vücudu üzerine olmaya başlar

 5. Moral ve motivasyonu tavandır (aldığı testosterondan sebep)

 6. Genç, yaşlı gözetmeksizin adete darbeli matkap misali hangi duvarı oyacağını şaşırır ( aldığı testosteron dan sebep)

 7. Evde banyoda veya dışarıda her araba camında veya dükkan camında kendini keser hatta bazı bazı kendine öpücük atar

GELİŞME EVRESİ 2 :

 1. Sporcu 8 hafta sonrası öyle bir ivme alır ki o kertenkele hali gitmiş adeta timsah hali gelmiştir.

 2. Sporcunun kollar , bacaklar neredeyse kulak memesine kadar irişleştiği yetmezmiş gibi hatları da ortaya çıkmıştır

 3. Sporcu tüm bunları gazı ile beslenmeyi aksatmaya başlar (nede olsa büyüdüm hatta daha da büyüyorum diye)

 4. Sporcu antrenmanları çok şiddetli yapmamaya başlar (nede olsa büyüdüm hatta daha da büyüyorum diye)

 5. Sporcu kardiyo ve bacak çalışmayı sallar (nede olsa büyüdüm hatta daha da büyüyorum diye)

SONUÇ :

Ve sonuç Sonuçta tam konun başladığı yere gider.. Sporcunun kür dönemi biter.. Ve ama doğru ama yanlış bir pct sonrası kazanımlarının çoğu 2 ila 4 maks 5 ay içinde gider ve ilk haline döner alt sınıra gelen testosteron sonrası bunalım modları ve çevresinden gelen '' ABİ SEN KÜÇÜLDÜN MÜ '' diyalogları sonrası yine ilaca sarılmak için gün sayar parası olmayan veya bu işi tam kavrayamayanlar da '' BIRAKINCA SARKIYOR ABİ YEAAA '' der ve hayatına devam eder.

Arkadaşlar bırakınca sarkmaz!

 • Aldığınız ek ürünlerin hiç biri ilahi genetiğiniz de yok (Clen, deca, tren, bolde, mast. , bolde vb) (Testo. , igf , gh hariç)

 • Aldığınız ek ürünlerin ilahi yaradılışınız da yeri olmadığı için bunları bırakınca vücut nasıl olamayan şeyi yerine koyacak?!

 • Sizin o giriş ve gelişme evresinde ki büyüyen kaslarınızın içi tamamen su ile dolu! Siz ise vücudunuz et yapıyor sanıyorsunuz!

 • Hele o küre giriş 8 kg kas kazandım yazanlar tam ibreti alem önün de taşlamalık Vücut et yapıyor et enseniz den ayak parmaklarınıza kadar 8 kg et ne demek siz biliyor musunuz? Ama makineler ölçtürdük öyle diyor ?! O makinelerin 50 ila 100bin euroluk olanları bile %100 doğru sonuçları vermez size öyle ki o makinelerden artık neredeyse kahvehaneler de bile var 1 tl atıyorsun senin vücut kitle indeksini çıkarıyor

 • Haliyle tecrübesiz olan sporcu kür bitince testo. alt sınıra bir geliyor 1 ay içinde hissedilir hali ile sonra hayatta soğuyor işe gitmek istemiyor kimse ile görüşmek istemiyor üşengeç ve sıkılgan bir ruh hali geliyor beslenme düşüyor antrenman kabiliyeti düşüyor salona bile gitmek istemiyor.

 • Bu durumda onu salona gitmekten bile alı koyuyor antrenmanlar haftada 6 dan 2 belki 3'e düşüyor.

 • Sonra vücut da yıkım başlıyor stres hormonu ile beraber vücut aldığı tüm suyu (sporcunun kas sandığı) veriyor.

 • Ve sporcunun tüm emekleri çöp oluyor '' BIRAKINCA SARKIYOR '' diyalogları start alıyor.

ŞUNU UNUTMAYIN İLAÇALAR KAS YAPMAZ! İlaçlar protein ve karbonhidrat sentezlemesinin önünü açarak dolaylı yoldan beslenmenizin kalitesine bağlı olmak üzere kas kazanımının önünü açar. Yani vurduğunuz ilaç direk kasa nüfus edip onu büyütüp geliştirmez. O yüzden ilaçlara değil beslenmenize güvenin. İnanın doğru beslenmeyi yapabilseniz bu ilaçlara bile gerek yok ama herkes istiyor ki 3 ayda Arnold olsun .

44 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Anabolik Steroid Satın Al

Her erkeğin hayalini süsleyen o fit vücuda kavuşmak için elbette düzenli vücut geliştirme gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Ancak vücudun her noktasının istenilen kas yapısına ulaşması bu şekilde

Güvenilir Steroid Sipariş Sitesi

Güvenilir steroidbul.com sitesi dediğinizde, internette birçok site karşınıza çıkmakta ve hepsi güvenilir ve orjinal olduğunu iddaa etmektedir, malesef ki işin iç yüzü bu şekilde değildir. Ülkemizin

Commentaires


bottom of page