top of page

Anabolik Steroid Sipariş

Anabolik steroidlerin kaslarda uyarıcı etkisi bulunması nedeniyle kırmızı hücre üretiminde artış sağlamaktadır. En iyi anabolik steroid seçeneğine ulaşmak isteyen sporcular, steroid kullanımından önce ne gibi yan etkileri bulunduğunu da araştırmaktadır. Örneğin, erkeklerde cinsel isteksizlik veya kadınlarda hormonal dengesizlik gibi. Ancak, günümüzde birçok sporcu anabolik steroidleri kötüye kullanarak gerekenden fazla kullanım ile yan etkileri ile karşılaşmaktadır. En İyi Anabolik Steroid Satın Al Al Vücutta normalden fazla hormonal etki yaşamamak için sporcuların veya spora yeni başlayacak olan kullanıcıların öncelikle streod seçeneklerini araştırması gerekmektedir. En iyi anabolik steroid seçenekleri içerisinde Methandienone(Dianabol), Oxymetholone (Anadrol), Methyltestosterone (Android), Oxandrolone (Oxandrin), Stanozolol (Winstrol) ve Androstenedione bulunmaktadır. Beslenmede konsantre formdaki anabolik steroid kullanımları besin yerine daha çok ilaç etkisi yaratmaktadır.

2 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

İLK STEROİD KÜRÜ

Kişinin steroidler, beslenme ve antrenman konusunda sınırlı bilgisi olsa bile, ilk döngü sırasında 20-30 kilo kas kazanmak deneyimlerimize göre yaygındır. Bu anabolik steroidlerin gücünü gösterir. Anc

Hacim Kazanma

Hacim kazanma, kas kütlesini artırmayı ve vücut ağırlığınızı artırmayı hedefleyen bir süreçtir. İşte hacim kazanma için temel adımlar:

Commentaires


bottom of page