top of page

ANABOLİK STEROİD FİYATLARINA GENEL BAKIŞ

Steroid hormon testosteron üretimini teşvik eder. Steroid, hem erkek hem de kadınların kaslarını ve kas sistemlerini geliştirmeye yardımcı olur. Bu nedenle kas sistemini hızla geliştirmek isteyen sporcular steroid alma ihtiyacı hissederler. Steroid fiyatları büyük ölçüde değişir. Haplardaki steroidlerin kullanımı daha kolay olduğundan, odak noktası bu üründe olmuştur. Hap şeklinde satılan steroidlerin fiyatları 200 ile 600 TL arasında değişiyor.


STEROİDLERİN TEMİNİ

Steroid satın alma hizmeti sayesinde kullanıcılar istedikleri markaya ve çeşitli ürünlere sahip olabilirler. Ayrıca Steroid Siparişi adlı bir menü sayesinde kişiler kısa sürede istedikleri steroidi alabilmektedir. Malların teslimi konusunda hiçbir müşterinin problem yaşamadığı bilinmektedir.

7 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

İLK STEROİD KÜRÜ

Kişinin steroidler, beslenme ve antrenman konusunda sınırlı bilgisi olsa bile, ilk döngü sırasında 20-30 kilo kas kazanmak deneyimlerimize göre yaygındır. Bu anabolik steroidlerin gücünü gösterir. Anc

Hacim Kazanma

Hacim kazanma, kas kütlesini artırmayı ve vücut ağırlığınızı artırmayı hedefleyen bir süreçtir. İşte hacim kazanma için temel adımlar:

Comments


bottom of page